Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Derince Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Protherm Kombi Servisi

Anasayfa > Derince Kombi Servisi
Derince Kombi Servisi

Kombiler uzun süreli kullanımlarından dolayı bakım ve onarım gibi konularda öncelikli olması gereken beyaz eşyalardır. Kombinizin bakımlarının yapılması bile daha uzun süreli kullanım şansı elde etmenize neden olur. Derince kombi servisi olarak bu konuda ihtiyacınız olan tüm talepleri karşılıyoruz.

Derince Kombi Servisi
Profesyonel Servisi, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kaliteli, bakımlı ve daha çok performans aldığınız kombiler için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Eleman sayımız yeterli olduğundan dolayı kısa süre içinde hemen iletişime geçerek en yakın zamana randevunuzu oluşturuyoruz. Randevu saatine uygun olacak şekilde de ekiplerimiz adrese gelirler. Garantili ve memnun kalacağınız hizmetler için tercih ettiğinizde pişman olmazsınız.

Neler Yapıyoruz?

Kombisi olan ve birçok konuda güvenilir bir servis ile çalışmak isteyen kişilerin servisimizle iletişim kurması hizmet almak için en doğru adım olacaktır.

Verdiğimiz hizmetler:

  • Bakım,
  • Onarım,
  • Tadilat,
  • Yedek parça gibi sıralanabilir.

Temel başlıklar bu şekilde olmasına karşılık ihtiyaç duyduğunuz her konuda hizmet verdiğimizi bilmeniz önemlidir. Hizmetlerimiz zamanında verilir ve detayları ile uygulanan bir dizi profesyonel adımların takip edilmesi sonucunda tamamlanır. Bundan dolayı ekibimiz de en iyisi ve alanında tecrübesi olanlardan oluşturulur.

Bakım Neden Önemlidir?

En sık verdiğimiz kombi hizmetleri arasında genel olarak bakım gelir. Bakım işlemlerinin senede en az 1 veya iki kez yapılmasını öneriyoruz. Yoğun olarak kullanılan dönemden önce ve sonra olması sağlıklı kullanım açısından son derece önemlidir. Bakımların tamamlanması ile birlikte kombinizden daha çok fayda elde etmeniz söz konusu olur. Çalışanlarımız ortaya çıkabilecek sorunların önlenmesi adına titiz bir şekilde çalışırlar. Enerjiden de tasarruf etmeniz sağlanır. Uzun süre boyunca kullanılması mümkün olan ve sorun çıkarmayan kombiler için servisimizden destek alabilirsiniz.

Tamir İşlemleri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir sorun olması durumunda ilk olarak servisimizden randevu oluşturmalısınız. Randevu oluşturduktan sonra tamir işlemleri için servisimiz adrese verilen saatte gelecektir. Elemanlarımız yeterli donanıma ve bilgiye sahip olduklarından dolayı tamir işlemleri için kısa süre içinde tanı koyulur. Konuyla alakalı bilgilendirmeleri de yapıyoruz. Onayınızı aldıktan sonra tamir işlemlerine geçiyoruz. Yapılan tamir ve diğer işlemlerle alakalı verilen sürelerde işlemlerin tamamlanmasını amaçlıyoruz.

Yedek Parça Değişimi ve Detayları

Gerekli olması halinde yedek parça kullanımı da yapıyoruz. Bu konuda en önemli olan durum ise yedek parçanın orijinal ve garantili olmasıdır. Yedek parçanın orijinal olduğunu ve belgelerinin bulunduğunu gösterdikten sonra değişim işlemlerini yerine getiriyoruz. Böylece herhangi bir soru işareti de oluşmuyor. Yedek parçaların fiyatlandırmasını yaparken olabilecek en düşük rakamların olmasını sağlamak adına topluca alımlar gerçekleştiriyoruz. Diğer firmalardan farklı olarak rakamların düşük ve alınan hizmetin en iyisi olması adına çabalıyoruz. Bundan dolayı sürekli artan bir talep durumumuz oluyor.

Kombi Servis Maliyetleri

Maliyetlerin belirlenmesinde birçok faktör etkilidir. Buna rağmen yine de en iyisini en uygun rakamlarla sunmak için fiyatlarımızı revize ediyoruz. Dönem dönem kampanyalı rakamlarımız sayesinde daha da fazla talep görüyoruz. Yine de elemanlarımızın donanımı ve sayısı yeterli olduğundan dolayı kolaylıkla işlemler yerine getiriliyor. Maliyet kadar müşteri memnuniyeti de son derece önemseniyor. Hemen iletişime geçerek firmamızın olanaklarından yararlanmak adına randevu oluşturulmasını isteyebilirsiniz. En iyi hizmeti almalısınız.

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödene İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek Hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.