Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

İzmit Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Protherm Kombi Servisi

Anasayfa > İzmit Kombi Servisi
İzmit Kombi Servisi

İzmit Kombi Servisi, kombi konusunda tüm detay ve teknolojik gelişimlere hakim olan personellerimiz de müşteri adresine belirlenen saat ulaşarak kombilerde oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırıyorlar. Müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu firmamız web sitesinde müşterilerimizi yorum yapabilecekleri ve hizmetlerimize not verebilecekleri alan da bulunuyor. Burada bulunan alanda hizmetlerimize verilen notlar firma olarak hizmetlerimizi daha da geliştirmemizi sağlıyor.

İzmit Kombi Servisi
Profesyonel Servisi, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kombi Servisinde Hangi İşlemler Yapılıyor?

Küçük ölçekli ev ve iş yerlerinde fazla yer kaplamaması ve pratik olmasıyla fazlasıyla tercih edilen kombilerde bazen sorunlar oluşabiliyor. Bu sorunların giderilmesi için firmamızı tercih eden müşterilerimize uygun ekipmana sahip personellerimizi yolluyoruz. Kısa sürede adrese ulaşan personellerimiz de kombinin durumu ve müşteri talebine göre aşağıda belirtilen işlemleri yapıyorlar.

Kombi servis işlemleri;

  • Kombi değişimi
  • Bakım ve onarım
  • Arıza tespit
  • Parça değişimi
  • Kombi genel bilgilendirme

Personellerimiz tarafından yapılan tüm işlemler müşteri bilgisinde dahilinde yapılıyor. Bu sayede müşterilerimiz bir sonraki kombi kullanımlarının daha uzun süre olması için ne yapmaları gerektiğinin farkına varıyorlar.

Kombi Servisinin Adrese Ulaşma Süresi Ne Kadar?

Müşterilerimizin mağdur olmamaları için talepler bize ulaştığı anda ofis çalışanlarımızla geri dönüş sağlıyoruz. Daha sonra müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda da adrese en yakınsa saha elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Bu hızlı iletişim ağı sayesinde mesai saatleri içinde gelen taleplerin aynı günde cevaplandığı firmamızda mesai dışı taleplerde süre biraz daha uzuyor.

Mesai saatleri dışında oluşturulan taleplere ofis çalışanlarımız günün ilk saatleriyle birlikte dönüş sağlayarak müşteriyle ortak bir saat belirliyorlar. Bu saate mutlak surette dikkat eden servis elemanlarımızda adrese ulaşmadan 30 dakika içinde müşterilerimize SMS ile yolda oldukları bilgisini veriyorlar.

Kombi Servisi Ücretli Mi?

İzmit Kombi Servisi olarak müşterilerimize sağladığımız kaliteli kombi servis hizmetlerinde garanti kapsamında olanlardan ücret almıyoruz. Garanti süresi bitmiş olan ürünlere verdiğimiz servis hizmetlerinden de çok düşük ücretlerin talep edildiği firmamızda müşterilerimiz için ödeme kolaylığı seçenekleri de bulunmaktadır.

Kredi kartına taksit imkanının da bulunduğu firmamızda belirli dönemlerde de kombi bakımları için avantajlı kampanyalar yapıyoruz. Bu kampanyalarımızı takip eden müşterilerimiz kaliteli kombi servis hizmetimizden çok uygun fiyatlara faydalanabilirler. Firmamızdan alınan kombi servislerinde ücretlerimizi sadece parça değişimleri az da olsa yukarı doğru çekiyor.

Servis hizmeti için personellerimiz müşteri güveni açısından müşterilerimize parçaları başka satış noktalarından alma seçeneğini de sunuyorlar. Parçaların piyasanın oldukça altında satıldığı firmamızda personellerimiz parça değişimine neden olan durumu da müşterilerimize açıklıyorlar.

Kombi Servis Talebi Oluşturma

Müşterilerimize tüm hizmetlerimizi aktardığımız web sitemizin sağ üst köşesinde iletişim alanı bulunuyor. Firmamızdan kombi servis talep etmeyen isteyen müşterilerimizin bu alanda bulunan formu doldurmaları gerekiyor. Burada istenilen bilgileri eksiksiz olarak dolduran müşterilerimizden aldığı sorun ve adres bilgileri doğrultusunda da en kısa sürede personellerimizi adrese ulaştırıyoruz. Hizmet kalitemizi daima aha yukarı çıkarmak içinde servis hizmetlerimiz sonrası müşterilerimize mini anket doldurtuyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödene İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek Hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.