Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Körfez Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Protherm Kombi Servisi

Anasayfa > Körfez Kombi Servisi
Körfez Kombi Servisi

Kombi sahibi olanlar ihtiyaçlarını yerine getirecek bir servis ile çalışmak isterler. Çünkü bakım işlemlerinden yedek parça konusunda verilen hizmete kadar birçok noktada güven duymak oldukça önemlidir. Körfez kombi servisi olarak her zaman müşterilerimizin güvenini kazanmaya yönelik hareket ediyoruz.

Körfez Kombi Servisi
Profesyonel Servisi, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Parça değişimleri kadar verilen hizmetle alakalı bilgilendirmelere de dikkat ediliyor. Bu sayede müşterilerimiz memnun kalıyorlar. Servisimizin elemanlarının tecrübeli ve oldukça hızlı davranan işçiliklerinin olması da bu konuda başka bir etmen olarak göze çarpar. Diğer servislerden farklı bir kalite anlayışımız bulunur. Bu sayede kombi konusunda tüm ihtiyaçlarınızda iletişime geçmeniz mümkün olur.

Neler Talep Edebilirsiniz?

Hizmet ağımızı ve olanaklarımızı her geçen gün daha da artırmaya çalışan bir servis olarak daha fazla müşteriye ulaşmaya çalışıyoruz.

  • Bakım
  • Onarım
  • Tadilat
  • Arıza giderimi
  • Yedek parçaların kullanımı gibi konuların tamamında gereken desteği sağlıyoruz.

Gönül rahatlığı ile elemanlarımız tarafından yapılan işlemleri tercih edebilir ve en iyi hizmeti almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun için kesintisiz hizmet veren hattımıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bakım Sırasında Neler Kontrol Edilir?

Sıklıkla talep edildiğimiz hizmetlerden bir tanesi de bakım işlemleridir. Kombiler uzun süre kullanmak zorunda olduğunuz aletler olduğundan dolayı bakım işlemlerine dikkat etmelisiniz. Aksi durumda kullanım gereken zamanlarda meydana gelen arızalar ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olur.

Körfez Kombi Servisi bakım işlemlerini yaparken tüm temizlik, arıza oranı yüksek kısımların kontrolü ve bağlantılar başta olmak üzere her detaya hakim bir şekilde işlemleri yerine getirirler. Bundan dolayı hizmet verdiğimiz tüketicilerin kombileri daha iyi performans sunar. Performansın iyi olması elektrik ve enerji tüketiminin de az olmasına neden olur.

Yaptığımız bakımların sonucu olarak aynı zamanda uzun süre aynı kombiyi arıza yaşamadan kullanmanız mümkün hale gelir. Kombi konusunda tüm tecrübe ve olanaklarımızı kullanmanızı sağlıyoruz. Memnun olan müşterilerimizin başka tüketicilere de yaptığı öneriler sayesinde daha çok kişiye ulaşma şansı yakalıyoruz.

Maliyetler Yüksek Midir?

Hizmetlerin kalitesinin yüksek olması aynı zamanda akla maliyetlerin yüksek olup olmadığı sorusunun gelmesine de neden olur. Bundan dolayı bilinmesi gereken durum maliyetlerimizin en tabanda olacak şekilde ayarlandığıdır. Yedek parça kullanımı gereken yerlerde maliyetlerin daha düşük olması için toptan alımlar yapıyoruz. Bu sayede daha düşük rakamlar üzerinden masraflar hesaplanıyor. Aynı zamanda maliyeti etkileyen birçok konuda en uygun rakamlar hesaplamaya dahil ediliyor. Elemanlarımızın kaliteli olması ve kısa süre içinde sorunları tanımlayıp çözmesi de hızlı hizmet vermemize neden oluyor. Bunun için mutlaka kampanyalarımız ve rakamlarımız hakkında bilgi almak için telefonla iletişime geçmelisiniz.

Nasıl İletişime Geçilir?

Körfez Kombi Servisi ile iletişime geçmek için yapmanız gereken iletişim kanallarına ulaşmak olmalıdır. Telefon, mail, Whatsapp ile istediğiniz şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hemen elemanlarımız tarafından cevap verilecektir. En yakın zamana verilen randevular sayesinde sorun yaşamadan ve zamanında hizmet almanızı sağlıyoruz. Hizmet alırken memnun kalacağınız ve maliyetler yüzünden zorlanmayacağınız bir servis olarak tercih etmelisiniz. Ofis elemanlarımız saha birimi ile iletişime geçerek koordineli bir şekilde çalışır. Bu durum çalışmalarımızın zamanında tamamlanmasına olanak tanır. Bunun için mutlaka iletişime geçerek hizmetimizden yararlanmak adına randevu oluşturmalısınız.

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödene İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek Hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.