Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Gölcük Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Protherm Kombi Servisi

Anasayfa > Gölcük Kombi Servisi
Gölcük Kombi Servisi

Kombiler kış aylarında ısınma başta olmak üzere birçok noktada çalışması gereken ürünlerdir. Bunun için bakımlarının yapılması büyük oranda önem gösterir. Kombi de diğer beyaz eşyalarınız gibi arıza çıkarmadan ve tam verimle çalışması söz konusu olduğunda servisin kaliteli olması zorunluluğu ortaya çıkar. Gölcük kombi servisi olarak her zaman ve her konuda işlemlerinizi sorunsuz, garantili bir şekilde yerine getiriyoruz. Uzun zaman boyunca arıza çıkarmayan ve tasarruf sağlayan kombi kullanımınız mümkün hale geliyor. Bunun için servisimizin kesintisiz hizmet veren hattından bilgi almalısınız.

Gölcük Kombi Servisi
Profesyonel Servisi, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kombi Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Kombi işlemlerimiz arasında talep gören hizmetlerimizden bir tanesi de kombi bakımlarıdır.

Kombi bakımlarının yapılması sayesinde:

  • Maliyetleriniz daha az olur.
  • Enerji tasarrufu sağlanır.
  • Arıza oranı azalır.
  • Daha uzun süre kullanım şansı yakalarsınız.
  • Verimi artar.

Bu nedenlerden dolayı servisimizin bakım işlemlerinden yararlanmalısınız. Hiç bir nokta ve arıza olasılığı atlanmadan yapılan işlemler sonucunda kombiniz uzun yıllar verimle çalışır.

Kombilerin Tamir İşlemleri

Bakım kadar arıza çözümlerinde de servisimizle çalışabilirsiniz. Bunun için iletişim hattımızdan bağlantıya geçmeniz yeterli olur. Bağlantıya geçilince saha ekibimize bilgi verilir. En kısa süre içinde servisimiz adrese ulaşacak şekilde planlamasını yapıyoruz. Ardından ekiplerimiz sorunun ne olduğunu kısa süre içinde tanımlar. Konuyla alakalı olarak bilgilendirme yapılır.

Bilgi vermek ve müşterinin onayını almak oldukça önemsediğimiz bir durumdur. Çünkü güven vererek memnun etmek istiyoruz. Yedek parça değişimi gerektiğinde de garantili ve orijinal ürünler olduğundan emin olmanızı sağlıyoruz. Belgeleri sunduktan sonra parçanın kullanılmasını sağlıyoruz. Bu sayede tamir işlemleri de sorunsuz bir şekilde ekiplerimiz tarafından tamamlanıyor.

Kombi Bakımı Ne Kadar Sürer?

Yapılacak olan işlemin durumuna göre zaman ve planlama yapılır. Ekibimiz tecrübeli ve oldukça hızlı çalışıyor olduğundan dolayı tahmini bir işlem süresi bilgisi veriyoruz. Bu işlem süresine bağlı olarak işlemlerin zamanında tamamlanmasına dikkat ediyoruz. Verilen süre içinde ekiplerimiz adrese erişim sağlıyorlar. Bu sayede müşterilerimiz zaman konusunda sorun yaşamıyorlar. İşlemlerle alakalı olarak her an iletişime geçerek bilgi almanız da mümkün oluyor.

Kombi Servis Ekibimiz Nasıldır?

Ekiplerimizin firmamızı yansıttığını bildiğimiz için seçimler konusunda titiz davranıyoruz. Alanında tecrübesi olan ve firmamızın ilkelerine uygun kişiler ile çalışıyoruz. Bu sayede memnun müşterilerimizin sayısı da artıyor. Servisimiz kurumsal ve kişisel tüm kombi işlemlerinizde hizmet verecek kadar alanında uzman ve donanımlı bir ekibe sahiptir.

Eleman sayısı yetersiz olan servisler gibi zamanlama hatası yapmaz. Bunun için söz verilen zamanda adrese ulaşım ve tamirin bitmesini sağlıyoruz. Aynı sorunla yeniden karşılaşmanız veya uğraşmanız da söz konusu olmuyor. Tüm işlemlerin garantili bir şekilde yapıldığından emin olmalısınız.

Maliyet ve Kampanyalar

Servisimiz dönem dönem kampanyalar düzenler. Bu kampanyalar sayesinde başta bakım olmak üzere birçok konuda en uygun olan rakamları almanızı mümkün hale getiriyoruz. Toptan aldığımız malzemeler sayesinde masraflarınızın daha uygun oluyor. Servisimiz en iyi hizmeti en uygun rakamlar karşılığında almanızı amaçlıyor.

Bundan dolayı mutlaka maliyet ve kampanyalarımızı takip etmelisiniz. Memnun kalmanızı önemsediğimiz için dikkatli bir şekilde hizmet veriyoruz. Randevu alarak siz de kombinizin tüm işlemlerini servisimizden yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödene İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek Hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.