Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kartepe Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Protherm Kombi Servisi

Anasayfa > Kartepe Kombi Servisi
Kartepe Kombi Servisi

Evlerimizde, sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılan, kombiler en önemli cihazlardan birisidir. Kartepe kombi servisi olarak, tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermeye çalışıyoruz. Kombilerinizin periyodik bakımları ve arıza tamirleri için bizlere ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ile güvenli hizmetler vererek, kombilerin yüksek verimlilikte çalışmasını sağlıyoruz. Bakımsız kombilerin arıza yapma ihtimalleri çok yüksektir ve sıcak su üretimi için daha fazla enerji harcayacaktır.

Kartepe Kombi Servisi
Profesyonel Servisi, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kombi Bakımının Önemi

Birçok insan, evlerinde ya da iş yerlerinde kullandığı çeşitli elektrikli cihazlar arıza yapmadıktan sonra bakımları gereksiz gibi görmektedir. Kombiler, doğalgazın yakılmasını sağlayarak suyu ısıttığı için bakımlarının arıza oluşmadan periyodik olarak yapılması gerekir. Kombi bakımları şu açılardan önemlidir.

  • Can ve mal güvenliği açısından
  • Sağlıklı verim açısından
  • Sorunsuz kullanma açısından
  • Kombi cihazı ömrünü uzatabilmek için
  • Enerji tasarrufu için

Kombi bakımlarını, uzman ekiplerimiz ile gerçekleştiriyor ve bakım sonrasında, yüksek performansla çalışmasını sağlıyoruz. Güvenli kullanım için yılda en az bir defa periyodik bakım yapılmasını öneriyoruz.

Servis Talebi

Kartepe bölgesinde verdiğimiz hizmetlerimizden faydalanabilmek için servis numaramızı aramanız yeterlidir. Kullanmış olduğunuz, kombinin markası ve modeli ne olursa olsun, ekiplerimiz tüm bakım işlemlerini en iyi şekilde yerine getirecektir. Servis talebinde bulunurken, periyodik bakım ya da arıza tamiri olduğunu belirtmeniz hızlı hizmet almanızı sağlayacaktır. Arıza bildirimlerinde, ekiplerimiz, kombi markanıza göre uygun yedek parçaları temin ederek adresinize gelecektir. Tüm kombi bakım hizmetlerimizde, mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde müşterilerimize dönüş yapmaya çalışıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kombi cihazlarının, her türlü bakımı konusunda, verdiğimiz hizmetlerimiz ile kalitesini gösteren bir firmayız. Müşterilerimizin hiçbir zaman mağduriyet yaşamaması için hizmetlerimizi alanında profesyonel ekiplerimiz ile 7/24 vermekteyiz. Çağrı merkezimiz ile tüm müşterilerimizin sorularına cevap veriyor ve doğru bilgilenmelerini sağlıyoruz. Kombilerinizin bakımları için oluşturduğunuz servis taleplerine geri dönüşler aynı gün yapılmaktadır. Verilen hizmetlerden memnun olmanız ve kaliteli hizmetler için bizi tercih etmeniz yeterlidir.

Periyodik Bakımlar

Birçok kullanıcı tarafından, kombiler bakım yapılmadan da kullanılabilir mi sorusu sorulmaktadır. Kombilerin sorunsuz ve verimli çalışmasının temelinde, periyodik bakımların zamanında yapılması bulunmaktadır. Kombiler, periyodik bakım yapılmadan da belirli süre çalışabilmektedir. Ancak, her an arıza yapma ve risk oluşturma ihtimali vardır.

Bakımı yapılmamış olan bir kombi, hem sıcak su hem de kaloriferde istenilen ısıyı vermeyecektir. İstenilen ayarda suyu ısıtabilmek için daha fazla çalışacak, daha fazla enerji harcayacaktır. Kombilerin, sorunsuz çalışabilmesi, enerji tasarrufu sağlaması için yılda bir kez periyodik bakımların yapılması gerektiğini belirtiyoruz.

Bakımlarda Neler Yapıyoruz?

Kartepe servisi olarak, müşterilerimizden gelen kombi bakım taleplerine mümkün olduğunca aynı gün hizmet vermeye çalışıyoruz. Kombi periyodik bakımlarında, cihazın tüm su giriş ve çıkışları, gaz girişleri, elektrik bağlantılarını kontrol ediyoruz. Kombinin iç temizliğini ve baca fanı temizliğini yapıyoruz. Su giriş, çıkış borularında bulunan filtreleri temizliyoruz. Genleşme tankının hava basıncını kontrol ediyor ve eksik basıncı hava basarak tamamlıyoruz. Bakım sonrasında, çalıştırarak, sıcak su ve kalorifer ısıtma verimliliğini test ediyoruz. Yaptığımız bu bakımlar, kombilerin uzun ömürlü olmasını ve sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Tüm hizmetlerimizi en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

 

 

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödene İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek Hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.