Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kombi Bakımı

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Protherm Kombi Servisi

Anasayfa > Kombi Bakımı
Kombi Bakımı

İnsanların ısınma ihtiyacı kombi ismi verilen cihazlarla sağlanır. Ancak bu cihazlar yoğun kullanıldıkları için zaman içerisinde ısınma kalitesi düşmeye başlar. Bu durumda da bakım ihtiyacı ortaya çıkar. Protherm Kombi Bakım Servisi, kombilerin bakım ihtiyacını karşılama adına hizmet verir. Haftanın 7 gününde de hizmet sunan firmamız bakımı yapılan kombiler sayesinde ısınma problemlerinin ortadan kalkmasını sağlar.

Kombi Bakımı
Profesyonel Servisi, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Protherm Kombilerin Bakımı Nasıl Yapılır? 

Protherm Kombi bakımı firmamızın kombi markalarına uygun olarak bakım hizmeti verme konusunda deneyim sahibi ekibimizle gerçekleştirilir. Ekibimiz kombi bakımını şu aşamalarla gerçekleştirilir;

  • Kombi bakım hizmetimizin ilk aşaması kontroldür. Kontrol aşamasında kaloriferin yanması ve sıcak suyun kontrolü sağlanır.
  • İkinci aşamada kurulu olan kombi açılır. Kombinin açılması titiz bir şekilde gerçekleştirilir ve kombiye zarar verilmez. Açılan kombinin parçalarının tozlanma durumu kontrol edilir.
  • Kombinin içinde tozlanma ve kirle karşılaşılması durumunda tozların temizliği sağlanır.
  • Kombinin içinin temizlenmesinin ardından brülör temizliği yapılır. Brülör isimli cihazın kirlenme durumu ekibimizce kontrol edilir. Kirlilik varsa tespit edilir.
  • Kombinin su sızdırma durumu kontrol edilir.
  • Su sızdırmazlık kontrolünün ardından ekibimiz elektrik bağlantılarının kontrolü aşamasına geçer. Bu aşamada elektrik kabloları ve bağlantı noktalarının sağlamlığı ile elektrik kaçırma durumu kontrol edilir.
  • Elektrik aksanlarının kontrolünün ardından ise ekibimiz kombi baca fanının kontrolünü yapar. Baca fanının tozlanma, kirlenme veya tıkanması gibi sorunlar tespit ederse bu sorunları ortadan kaldırır.
  • Kombi basınç kontrolü kombi baca fanının kontrolünün yapılması ardından ekibimizce yapılır. Basıncın düşük olması durumunda basınç yüklemesi gerçekleştirilir.
  • Son aşamada ise kombide yer alan filtrelerin temizlenmesi sağlanır. Böylelikle filtrelerin doğru çalışması sağlanır.

Bu bakım aşamalarının eksiksiz olarak tamamlanmasının ardından bakım işlemi tamamlanır. Bakım esnasında karşılaşılan arıza veya bozukluklar ise kombi sahiplerine bildirilerek arıza durumlarına karşılık yapılması gereken işlemler onların izniyle gerçekleştirilir.

Kombilere Hangi Aralıklarla Bakım Yaptırılmaları

Kombilerinin verimli çalışmasını isteyen ve faturalarından şikayet eden kişilerin kombilerinin bakımlarını 6 ayda bir veya en az senede 1 kez yaptırmaları firmamızca önerilir. Bu sayede hem kaliteli ısınma sağlanabilir hem de tasarruf yapılabilir.

Protherm Kombi Bakım Ücretleri

Protherm Kombi bakım hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla ekonomik olarak belirlenmiştir. Firmamızı tercih edenler uygun fiyatlar karşılığında bakım hizmetlerinden faydalanabilirler. Ayrıca Protherm Kombi Servisi olarak belirli aralıklarla düzenlediğimiz kombi bakım kampanyalarından yararlanabilirler. Bakım hizmetimiz yaklaşık olarak 1 saat sürer ve bu süre sonunda verimli ısınma sağlayan ve sessiz çalışan kombilere sahip olabilirler.

Kombi Bakımının Sağlayacağı Yararlar

Protherm Kombi Bakım Servisi tarafından kombilerine bakım yaptıran kişiler pek çok yararı elde edebilirler. Bu yararlardan ilki fatura tasarrufudur. Bakım yaptırılması gereken kombi normalden daha fazla güç harcadığı için faturalar daha yüksek gelir. Ancak bakımı yaptırılan kombide güç harcama oranı düşeceğinden faturada büyük avantaj sağlanır. Ayrıca bakımı yapılan kombinin ısı verimi yükselir. Bu da insanların ısınma sorunu yaşamalarını önler. Ayrıca ısıtma veriminin düşük olması nedeniyle kombi sıcaklık ayarının artırılmasına gerek kalmaz. Bunlara ek olarak kombi bakım işlemi için firmamız tercih edenler uygun fiyatlı bakım hizmeti almış olurlar.

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödene İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek Hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.