Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Protherm Kombi Servisi

Anasayfa > Kombi Servisi
Kombi Servisi

Kocaeli İöm Kombi Servisi olarak cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kalitede tamir ediyoruz. Ancak bazı durumlarda kombilerde arıza gibi sorunların varlığı söz konusu olabilir. Bu durumlarda en doğru müdahaleyi protherm kombi servisi firması yapabilir. Firmamız, tüm kombi arızası durumlarında size hizmet etmektedir.

Kombi Servisi
Profesyonel Servisi, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kombinizde hangi tür arıza meydana gelirse gelsin, teknik servis konusunda deneyimli ve profesyonel olan ekibimiz sayesinde sorununuzu çözüyoruz. Kombi arızanız ne olursa olsun, teknik ekibimiz tüm tamir sorunlarına aşinadır. Bu nedenle de zaman kaybetmeden teknik servis hizmeti yerine getirilmektedir.

Protherm Uzman Ekip

Arkom Teknik Servisi yıllardır kombi sektöründe edindiği tecrübeler sayesinde müşterilerine duyduğu saygıyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Kombi Servisi müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Sizlere ısıtma sisteminde yaşattığımız mutluluk bizim mutluluğumuzdur. Kış günlerinin yaklaşmasıyla birlikte kombilerimizin bakım ihtiyacı hissediyorsanız Protherm Kombi Servisini aramanız yeterli olacaktır.

Protherm Kombi Bakımı

Protherm Kombi Bakımı kışın bakım ihtiyacı olan eşyalar arasında yer alır. Özellikle de kombi temizliği, can güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Kombinizi çok uzun yıllar kullanmayı amaçlıyorsanız, kombi bakımına da değer vermelisiniz. Firmamız, kombi servisinin yanında kombi bakımı hizmeti de vermektedir.

Protherm Servisi Nerede

  • Kartepe Protherm Servisi
  • İzmit Protherm Servisi
  • Derince Protherm Servisi
  • Körfez Protherm Servisi
  • Başiskele Protherm Servisi
  • Gölcük Protherm Servisi

Olmak üzere bizlere ulaşmak için hemen 0262 331 15 68 ve 0262 331 15 69 numaradan hizmet alabilirsiniz.

Bu hizmetimiz kapsamında kombinizin temizliğini ve bakımını gerçekleştiriyoruz. Kombinizin detaylı bir şekilde temizlenmesi, kullanımının daha verimli olmasını sağlar. Bu nedenle kombi bakımını göz ardı etmemelisiniz. Özellikle çok uzun yıllar boyunca kullanılan kombilerin bakımı mutlaka yapılmalıdır.

Firmamız, talebiniz doğrultusunda Protherm Kombi Servisi ve Petek Temizliği bakımınız için belli bir periyot oluşturmaktadır. Bu periyota göre bakım zamanı gelen kombinizin bakımını belirlenen tarihte yerine getiriyoruz.

Kombilere gerekli olan bakımlar yapılmadığı takdirde arıza göstermeleri kaçınılmaz olur. Bundan dolayı uzmanlar, özellikle de kombi gibi bir eşyanın mutlaka bakıma girmesi gerektiğini söylemektedirler.

Protherm Kombi Tamiri

Protherm Kombi Servisi hizmeti veren firmamız, ücret konusunda son derece anlayışlı bir politika izlemektedir. Servis ücretimiz, kombinizin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Arızanın durumuna göre fiyat belirlenmektedir.

Kombinizdeki arızayı adresinizde gidererek anında teslimat yapıyoruz. Ancak bazı olası durumlarda arızanın daha iyi çözülebilmesi için kombi parçalarınızı firmamıza getiriyoruz. Firmamızda gerekli tamir işlemlerini yaptıktan sonra size belirtilen zaman içerisinde kombi parçanızı getirip yerine takıyoruz.

Bu işlemden sonra kombinizin kaliteli bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz. Böylece arızanın ortadan kesin olarak kalktığından emin oluyoruz.

Protherm Kombi Servisi Nerede ?

Protherm Kombi Servisi olarak Kadiköy Mahallesi Bağdat Caddesi No:102/A İzmit/Kocaeli Bölgesinde Sabah 09:00 Akşam 19:00 saatleri arasında 0262 331 15 68 başta olmak üzere 0262 331 15 69 santral iletişiminden sizlerden gelen her türlü Kombi,, Petek TemizliğiDoğalgaz Sobası arızalarını gün içerisinde çözüm odaklı sunmaktayız.

İLETİŞİM FORMU

Kartla Ödene İmkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı Servis Hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek Hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.